Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області

Педагогічному колективу Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 представлено нового директора

25 січня міський голова Олександр Медведьов разом з секретарем міської ради Наталією Самойловою та начальником управління освіти Оленою Коваленко представили педагогічному колективу нового директора Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - Росик Світлану Миколаївну.

Міський голова привітав Світлану Росик з новою посадою і зазначив, що Світлана Миколаївна – це людина, яка має великий досвід роботи в навчальному закладі та висловив впевненість, що під новим керівництвом заклад розвиватиметься та вдосконалюватиметься, що новий директор, сповнений сил та енергії, спільно з колективом, зможе внести позитивні зміни у процес підвищення якості освіти. 

Олена Коваленко та Наталія Самойлова також привітали новообраного директора, побажали успіхів, натхнення та наполегливості у роботі.

Світлана Миколаївна подякувала за привітання, та звертаючись до колективу, висловила вдячність за підтримку і віру в неї та запевнила, що разом із педагогічним колективом досягнуть поставленої мети - розбудови Нової української школи.

 « повернутися до списку новин