A A A K K K
людям з порушенням зору
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СІМ`Ї МОЛОДІ ТА СПОРТУ СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Спортивно-масові заходи

Старти надій 

Теплого сонячного дня, напередодні Дня сім’ї, на міському стадіоні «Колос» відбулись змагання «Старти надій» в рамках XІХ  спортивних ігор серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти  Сновської об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

Хлопці та дівчата намагались показати найкращі результати у бігу на 60 та 400 метрів, в підніманні тулуба в положенні «руки за головою» за 1 хвилину, у секторах для метання м’яча та стрибках у довжину.

Загальне перше місце вибороли здобувачі освіти з гімназії, які були найкращими у трьох видах – стрибках у довжину, метанні м’яча та спринті на 60 метрів.

Другими стали представники Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, які стали найсильнішими у бігу на 400 метрів, третє місце вибороли вихованці Сновської ЗОШ І-ІІ ст.– інтернат.

У складному виді на силу та витримку, в підніманні тулуба в положенні «руки за головою» за 1 хвилину, виконуючи вправи в шаленому темпі, перемогла  команда Рогізківського НВК.

Всі переможці були нагороджені відзнаками Управління освіти.

 

 

НЕВЕЛИЧКИЙ СПОРТИВНИЙ ОЧЕРК П'ЯТНИЦІ.

У дні весняних канікул не до відпочинку вихованцям ДЮСШ з відділення футболу, для яких сьогодні проводиться не зовсім традиційне тренування. Не дивлячись на вітряну, прохолодну погоду зранку, наставники юних сновських футболістів запланували   для своїх підопічних тренування в змагальній формі в розширеному варіанті. На запрошення наших тренерів до спільного заходу долучились ще дві команди. З Чернігова в гості до Сновська  прибули однолітки з команд   «Десна – 1» та «Десна – 2», які провели невелику серію товаристських тренувальних зустрічей в режимі non stop.

«Тренери всіх команд не брали до уваги забиті або пропущені голи, бо основною метою поєдинків було відпрацювання певних елементів та ігрових комбінацій з суперниками, що мають дещо іншу манеру гри аніж постійні партнери по футбольному майданчику, - коментує захід тренер-викладач Олександр Кухаренко, який і запросив гостей до Сновська. – Хлопці, після ігор в залах у зимовий період, відновлювали відчуття великого поля, призвичаювались до більших відстаней та швидкостей у грі. Мушу сказати, що на даний час функціональний стан хлопців з двох наших команд непоганий».

Під час, коли проходило тренування, на територію стадіону «Колос» заїхав незвичайний агрегат, який рухаючись великим футбольним полем на м’яких колесах, вносив у верхній шар поверхні підживлюючу речовину. Таким чином ігрова «поляна», що наразі знаходиться в стадії реконструкції, готується до прийому нових змагань.

Вхід для адміністратора