A A A K K K
людям з порушенням зору
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СІМ`Ї МОЛОДІ ТА СПОРТУ СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перший урок у 2021/2022 навчальному році

Дата: 30.08.2021 15:46
Кількість переглядів: 188

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день. Він завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Сьогодні є чимало способів зробити початок нового навчального року дійсно цікавим та креативним. Успіх заходу залежить від вибору форм роботи зі здобувачами освіти, оскільки для дітей – це святковий день, емоційно насичений новими зустрічами та спілкуванням з друзями.

Формат проведення Першого вересня, має бути визначено кожною школою індивідуально.

Тому педагогам радимо обирати також активні, раціональні та максимально наближені до життя форми роботи. Навчальний матеріал цього святкового дня не має бути перенасиченим інформацією та обов’язково включати елементи творчого дійства з сюрпризами, пошукові, пригодницькі та ігрові прийоми.

Перший день нового навчального року – це добрий настрій, емоції, оптимізм.

Цьогоріч Україна святкує особливу дату – 30-річчя Незалежності. Рекомендуємо провести в закладах загальної середньої освіти області Перший урок у 2021/2022 навчальному році, присвячений цій даті.

Інформаційно-методичні матеріали щодо проведення Першого уроку розміщені у науково-методичному журналі «Педагогічні обрії» ЧОІППО імені К.Д. Ушинського (№3, 2021 р.). (завантажити)

 

Докланіше на сайті управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації 

https://uon.cg.gov.ua

 


« повернутися

Вхід для адміністратора